facebook
UZDROWISKO

Hotel** Krystyna znajduje się w południowej części Krakowa, na skraju zabytkowego Parku Uzdrowiskowego położonego w dolinie rzeki Wilgi.


Lokalizacja hotelu w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, przy ważnych szlakach komunikacyjnych (autostrada A4, droga krajowa nr 7 do Zakopanego) oraz kilka kilometrów od lotniska Balice, a zarazem cisza i spokój panujące w otoczeniu hotelu sprzyjają zarówno pobytom biznesowym jak również turystycznym i wypoczynkowym. Dodatkowym atutem naszego hotelu jest sąsiedztwo Uzdrowiska Kraków Swoszowice, które posiada jedne z najlepszych w Polsce złóż wód siarkowych wykorzystywanych do kąpieli leczniczych.
Hotel dysponuje 64 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4 osobowych, część pokoi przystosowana jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, łazienkę, a część z nich posiada także dostęp do Internetu bezprzewodowego.

 

Zalety położenia naszego Hotelu docenią:


Goście biznesowi - gdyż szybko dojadą do centrum Krakowa oraz prawie każdej jego dzielnicy.
 
Turyści - jest to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania Krakowa (Rynek, Wawel, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego), jego najbliższych okolic (Kopalnia Soli w Wieliczce i Bochni, Puszczy Niepołomickiej ze stadem Żubrów) oraz całej Małopolski (Zakopane, Pieniny ze spływem Dunajcem, Wadowice, Oświęcim).
 
Wczasowicze - osoby pragnące połączyć odpoczynek z poprawą własnego zdrowia mogą skorzystać z dobrodziejstw kąpieli w wodach siarczkowych oraz innych zabiegów wykonywanych w Uzdrowisku Kraków Swoszowice.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy 28 pokoi.  Łącznie posiadamy 64 miejsc noclegowych, w tym pokoje  dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Rodzaje pokoi:
1 pokój 1-osobowy,
20 pokoi 2 – osobowych,
5 pokoi 3 - osobowych,
2 pokoje 4 -  osobowe.